minipivovar.cz

Hledaný text:

Vyhledat

Výsledky vyhledávání pro text zive.cz:

Poznáváme C# a Microsoft. NET - 74. díl – LokalizaceZákladní třídy, které s touto problematikou souvisí a se základní použití třídy ResourceManager (zive.cz)
Poznáváme C# a Microsoft. NETPoznáváme C# a Microsoft. NET (zive.cz)
Format FactoryPřevod hudby a filmů, který vám chyběl (zive.cz)
Všechno, co byste měli vědět o Wi-FiBezdrátové počítačové sítě už používá skoro každý, a dokonce už i ubývá nezabezpečených hotspotů (zive.cz)
Adobe Creative Suite 6Přichází nová verze balíku grafických aplikací od Adobe. Creative Suite 6 slibuje kromě nových funkcí především upravené uživatelské prostředí a obecně rychlejší práci s aplikacemi. (zive.cz)
Staňte se programátorem: Kouzelný LINQJednou z novinek .NET Frameworku 3.5 byl i velmi diskutovaný LINQ. Ten do rodiny .NET jazyků přináší syntaxi jazyka SQL a také jeho funkčnost pro výběr a řazení dat. (zive.cz)
8 alternativních nabídek Start pro Windows 8Nejviditelnější novinkou Windows 8 je pochopitelně Metro, se kterým má problém nejeden konzervativnější a náročnější uživatel. Existují ale programy, které vrátí klasický Start. (zive.cz)
Windows MultiPoint Server 2012 přicházíV minulých dnech byl dokončen vývoj Windows MultiPoint Serveru 2012. Nová verze přináší mnoho novinek, na které se nyní podíváme. (zive.cz)
Novinky ve Windows 8.1 pro IT profesionályVydání inovovaného klientského operačního systému Windows 8.1 se blíží a oproti stávajícím Windows 8 přinese celou řadu vylepšení. A to i pro profesionály. (zive.cz)
Windows Server 2012 Hyper-VWindows Server 2012 Hyper-V přináší celou řadu změn a vylepšení. Tento článek shrnuje klíčové změny v této oblasti. (zive.cz)

Stránka se načítá ...