minipivovar.cz

Hledaný text:

Vyhledat

Výsledky vyhledávání pro text miroslavholec.cz:

Novinky v C# 6.0 a kejkle s RoslynemJaké zásadní novinky přináší nová verze jazyka C# 6.0. Také se zmíním o novém compileru Roslyn a připíšu některé tipy s ním související. (miroslavholec.cz)
Wordpress v cloudu krok za krokemRedakční systém Wordpress v cloudovém prostředí Microsoft Azure zdarma a to včetně pokročilé diagnostiky aplikace. Ukážu, že i bez znalostí cloudového prostředí Azure je nastavení celé aplikace hračka a oproti prehistorickým hostingům také zábava. (miroslavholec.cz)
Globální filtry MVC vs. Web APIRegistrace globálních filtrů u MVC projektů a projektů Web API se trochu liší. Zde je shrnutí rozdílů, ukázané na filtru použitelném pro logování chyb. (miroslavholec.cz)
MVC Model BindingModel Binding je přímé mapování request values na properties, resp. parametry action metod. Výhoda Model Bindingu spočívá především při odesílání dat na server. Běžně se používají tři odlišné způsoby bindování. (miroslavholec.cz)
Jak na číselníky v ASP.NET MVC a EFV řadě MVC / EF aplikací jsem se setkal s různými praktikami, jak pracovat s číselníky. V tomto článku popíšu postup, který se osvědčil mně samotnému ve většině aplikací. Protože se jedná o řešení poskládané z řady různých myšlenek, každý si odsud může vybrat to, co mu bude vyhovovat. (miroslavholec.cz)
Instalace SSL na IIS a nastavení ASP.NET MVC aplikace pro podporu HTTPSJak instalovat SSL certifikát na server a rozjet webovou aplikaci (ASP.NET MVC) na HTTPS v prostředí Windows Azure (Cloud Service). Postup se dá s drobnými technologickými rozdíly (a pro technicky zdatnější uživatele to nebude problém) aplikovat i na Azure WebSites. (miroslavholec.cz)
Kompletní průvodce GitHub pro Visual Studio a Visual Studio CodePostup jak funguje GitHub . (miroslavholec.cz)

Stránka se načítá ...