minipivovar.cz

Hledaný text:

Vyhledat

Výsledky vyhledávání pro text kolman.cz:

Blog v ASP.NET MVC za 18 minutKdyž to shrnu, pokusil jsem se napsat "kompletní" "blog" za 18 minut. Proč 18 minut? Abychom byli o minutu lepší než Nette a o dvě minuty lepší než Ruby on Rails:-) A jak to dopadlo? Nakonec to trvalo stejně jako v Nette (19 minut), ale zato s dvěmi kůl fíčurami navíc! (kolman.cz)
Jak správně pojmenovat testMůže se to zdát jako nepodstatná banalita, ale není. Správná metoda pojmenovávání testů zlepší čitelnost testů a pomáhá psát čistší kód. Názvy vašich testů prozrazují, jaký máte přístup k testování. (kolman.cz)
Jak na integrační testy s databázíNejlepší integrační test je žádný integrační test. Jenže na okrajích našeho systému, tam kde naše aplikace komunikuje s ostatními aplikacemi, je integrační test potřeba. A nebo pracujeme s hnusným starým kódem, ze kterého je těžké odstranit závislosti na databázi a nemáme čas to předělávat. A protože nejčastější případ je integrační test s databází, mám pro vás pár zkušeností, které se osvědčily. (kolman.cz)
Jak zjednodušit testy s buildery testovacích datDlouhý a nepřehledný setup může zabít vaše testy. Čím delší setup, tím hůř se test čte a tím víc je náchylný na rozbití při nesouvisejících změnách. Buildery testovacích dat jsou užitečná pomůcka, která pomáhá setup testu zjednodušit. (kolman.cz)
Jak přidat do projektu nový soubor při instalaci NuGet balíčku Poprvé jsem byl postaven před nutnost napsat instalační skript pro NuGet balíček. Chtěl jsem úplně triviální věc – přidat do projektu link na několik souborů a nastavit jim vlastnost "Copy to Output Directory" na "Copy if newer". Nešlo to úplně tak hladce a proto si zde o tom ublogávám. (kolman.cz)
Jak uhlídat závislosti ve velké aplikaciU každé větší softwarové aplikace hrozí, že kód začne časem degradovat. Jedním z typů degradace jsou závislosti, které porušují původní architektonický návrh. Modelový příklad: v ASP.NET MVC aplikaci platí, že model nesmí referencovat žádný controller. Jak ale takové pravidlo vynutit, když jsou modely i controllery v jednom Visual Studio Projectu? (kolman.cz)
Co všechno musíte vyřešit při psaní WPF aplikaceProti Windows Forms je to opravdu obrovský skok kupředu. Ale to ještě neznamená, že při tvorbě aplikace založené na WPF nemůžete dostat osypky a že vás nečekají bezesné noci. (kolman.cz)
Jak zjistit celkovou velikost ViewState?Jaká je ale celková velikost dat odesílanýchve skrytém HTML poli __VIEWSTATE? Na internetu lze nalézt několik návodů, jak přidat informaci o velikosti ViewState do trace logu. (kolman.cz)

Stránka se načítá ...