minipivovar.cz

Hledaný text:

Vyhledat

Výsledky vyhledávání pro text aspnet.cz:

ASPNET.czČeské stránky o ASP.NET - Michal Valášek (aspnet.cz)
jQuery UI dialogy v ASP.NET Web Forms Dnešní doba si bohužel žádá "rich Internet applications", webové aplikace, které se chovají pokud možno tak, aby jako webové nevypadaly. (aspnet.cz)
Volně dostupné alternativy .NET ReflectoruDekompilačním nástroj, který z binární knihovny učiní čitelný kód ve vyšším programovacím jazyce. (aspnet.cz)
DB doc: generování databázové dokumentace snadno a rychleNástroj, který umožní snadno vygenerovat dokumentaci k používaným databázovým objektům (aspnet.cz)
Rozšíření pro Visual Studio Všechna zde zmiňovaná rozšíření jsou k dispozici zdarma (aspnet.cz)
Jak na zálohu běžícího virtuálního serveru pod Hyper-VJednou z velkých výhod virtualizačních technologií je snadnost zálohování. Stačí spustit zálohu fyzického serveru a máme zazálohovány i virtuální stroje na něm běžící. Tolik tedy praví teorie. V praxi to bývá poněkud složitější (aspnet.cz)
Virtualizace: První zkušenosti s Microsoft Hyper-V Technologie Hyper-V je součástí Windows Serveru 2008. Svým určením je to v podstatě nástupce Virtual Serveru 2005 (o kterém jsem zde již psal, stejně jako o obecných principech virtualizace) (aspnet.cz)
Ovládání LED panelu Sigma ASC 105Sigma ASC 105 je LED panel, který se dá lacino koupit v Makru. Za cenu okolo 2500 Kč se může pochlubit schopnostmi, kterými jinak disponují zařízení s několikanásobnou cenou (aspnet.cz)
URL rewriting modul a rewrite mapsPřitom zachování funkčnosti původních adres je žádoucí až nezbytné (typicky např. u adres, které konzumují roboti, ne lidé, jako RSS feedy atd.) (aspnet.cz)
Psaní databázově agnostických aplikací pomocí ADO.NET Pro ASP.NET aplikace se nejčastěji využívá Microsoft SQL Server, ale pokud má firma větší zkušenosti třeba s Oraclem, může ho chtít využít. Nebo naopak, pokud bude daná aplikace malá, může se vyplatit místo "velkého" SQL Serveru použít "malý" SQL Compact, o kterém tady byla řeč nedávno. A nádavkem mít možnost přejí zase na ten "velký" ve chvíli, kdy aplikace přestane být malou. (aspnet.cz)
SignalR: Realtime web v ASP.NETV současnosti dostupné technologie, jako jsou web sockets, mají moc změnit způsob, jakým píšeme webové aplikace. Zda k lepšímu, to už nechávám na vás. Rozhodnete-li se nicméně touto cestou vydat, SignalR je .NET knihovna pro vás. (aspnet.cz)
Site boilerplate pro ASP.NET pomocí NuGetuNávod, jak si vytvořit vlastní ASP.NET Site Boilerplate podle svých představ. (aspnet.cz)
Windows Azure Storage a Shared Access SignaturesAzure umí takzvané Shared Access Signatures, tedy technologii, která umí přístup omezit operacemi nebo časově. (aspnet.cz)
Visual Studio 2013Přehled novinek ve Visual Studiu 2013. (aspnet.cz)
Centralized SSL Certificates v IIS: Proč a jak je používatMaximálně využívat HTTPS pokud možno všude a pokud možno by default. IIS od verze 8.0 (Windows 2012) disponuje funkcí Centralized SSL Certificates, která dovoluje práci s certifikáty velice výrazně usnadnit. V tomto článku vám ukážu postup krok za krokem, jak tuto funkci nastavit a používat. (aspnet.cz)

Stránka se načítá ...