minipivovar.cz

Hledaný text:

kategorie: Photoshop

Efektivní odstranění nežádoucího pomocí Content – AwareContent – Aware, v českém Photoshopu CS5.5 tento nástroj najdete pod názvem Vyplnit podle obsahu, je znám již od verze CS4. V novém Photoshopu CS5 je však lépe propracován a při správném používání ušetří spoustu času při odstraňování nežádoucích objektů (grafika.cz)
Rychlá maska pomocí kanálůMaska slouží jako nástroj pro výběr objektů. Vytvoříme ji pomocí nástroje Quick mask/Rychlá maska, nebo skrze Mask/Maska v režimu vrstvy. Díky tomuto tutoriálu získáte další možnost pro snadné vytvoření rychlé masky skrze RGB kanály (grafika.cz)
Ukázky HDR fotografií35 ukázek perfektních HDR fotografií (smashingmagazine.com) [zobraz česky]
Maskování – LaborováníMalinko se rozhlédneme po náročnějších způsobech přípravy selekcí (grafika.cz)
Kreslená skica do digitální podobyVystačíme si s kombinací víceméně základních postupů, přesto ale tento tutoriál doporučuji uživatelům, kteří už Photoshop nějakou dobu používají a pojmy jako Vrstva a Cesta jim nejsou neznámé (grafika.cz)
Napodobujeme sněženíUkážeme si postup, jakým lze napodobit padání sněhu na fotografii (grafika.cz)
Výroba PFkaUdělejte si na chvilku přestávku od popíjení alkoholu a pojídání sladkého či slaného Po dlouhé době je zde další lucinkovský tutoriál (grafika.cz)
Šablony a pozadí pro fotoalaba a grafické projektySpolečnost onOne Software nově nabízí všem uživatelům Adobe Photoshopu různá bezplatná pozadí a šablony grafických projektů, určené k libovolným účelům například v oblasti zpracování digitálních fotografií, designu nebo pro tiskové účely (grafika.cz)
Posun textuOpět jedna z drobností, které nejsou nijak převratné, ale přesto vám mohou malinko zpříjemnit a zefektivnit práci (grafika.cz)
Přesné spasování obrázků pomocí režimu prolnutí RozdílDrobný tip pro případy, kdy potřebujete zarovnat přesně na sebe dva obrázky, které mají některé společné body (grafika.cz)
Simulace malby na plátněJsou operace, kdy je nutné opustit nejčastěji používanou aplikaci a pomoci si aplikací jinou (grafika.cz)
Grafické prvky pro webové stránkyElementů pro webové stránky není nikdy dost. Různá tlačítka, slidery, textová okénka, butonky, ... na každém webu jsou zkrátka potřeba (grafika.cz)
Maskování vlasů a vložení na nové pozadíVykrývání neboli maskování vlasů (srsti u zvířat apod.) patří k oblíbeným tématům tutoriálů, diskuzí, kurzů atp. Postupů existují spousty, ať už čistě „photoshopových“, nebo s pomocí pluginů či specializovaných softwarů dalších výrobců (grafika.cz)

Stránka se načítá ...