minipivovar.cz

Hledaný text:

kategorie: ActionScript

Nativní kurzorFlashplayer 10.2. nám umožňuje používat vlastní kurzor, kterým je nahrazen nativní kurzor, což nám přinese výrazné zlepšení plynulosti takového efektu (flash.cz)
Cachování externích datJak v ActionScriptu umožnit cachování externích dat ve flashových aplikacích (flash.cz)
Hledáme ve statickém textuPracovat se statickým textem není až tak snadné jako s běžnými textovými poli. Přeci jenom ale nějaké možnosti máme a mezi ně patří možnost zjišťování obsahu textu. V dnešním článku si tak názorně ukážeme vyhledávání textu ve statickém textovém poli (flash.cz)
Bitmapové obarvení objektuJak přebarvit celý MovieClip pomocí libovolné bitmapy (flash.cz)
Výplň pozadí aplikacePříprava pozadí, které se bude automaticky přizpůsobovat velikosti scény flashové aplikace (flash.cz)
Animovaná maskaUkázka se týká zajímavého efektu postupného vykreslení objektu přes animovanou masku (flash.cz)
Vypínatelné tlačítkoPokud potřebujeme vytvořit menu, kde lze jednotlivá tlačítka zapínat a vypínat, můžeme se spolehnout i na obyčejný symbol tlačítka – SimpleButton (flash.cz)
Odpočítávání časuPojďme si v dnešním článku ukázat jednu z možností, jak vytvořit aplikaci, která bude odpočítávat čas k určitému datu nebo hodině. (flash.cz)
Práce s XML (1.)Dnes si ukážeme možnosti zpracování XML souborů. XML je dobrý prostředek po jak dostat do swf data pro vizualizaci nebo konfiguraci swf bez jeho opětovné kompilace. (flash.cz)
Horizontální menuFlashových menu není nikdy dost a tak se dnes podíváme na další variantu, tentokrát to bude dynamické horizontální menu opět řízené pomocí XML dokumentu. (flash.cz)
Efekt ohněV dnešním článku na nás čeká vytvoření zajímavého efektu ohně, který nebude nijak náročný. (flash.cz)
Animace změny barvyV tématu dnešního článku se budeme zabývat možnostmi animace barevných změn objektů scény. (flash.cz)
Ochrana online aplikaceExistuje řada možností, jak zabezpečit svoje aplikace proti neoprávněnému použití. Dnes si ukážeme jedno z možných řešení. (flash.cz)
Vlastní štětec pro kresleníPojďme si vyzkoušet další z variací na kreslicí aplikace, tentokrát budeme kreslit grafiku pomocí vlastního štětce libovolného tvaru. (flash.cz)
Katastr nemovitostí + Google mapsSpojením podkladových map katastru nemovitostí a Google map dostáváme užitečný nástroj prohlížení údajů o nemovitostech. (flash.cz)
Kopírování tabulek Excel – FlashV dnešním článku si ukážeme zpracování dat z tabulkových programů typu Excel nebo Calc s využitím systémové schránky. (flash.cz)
Přesný čas ze serveruKaždý určite často používame vo svojich projektoch čas a rátame s nim. (flash.cz)
Umístění uživatele podle IP adresyJakmile potřebujeme zjistit pozici uživatele webové aplikace, přijde na řadu IP adresa a hledání její fyzické adresy na zemi. Podívejme se dnes na ukázkový příklad detekce lokace uživatele. (flash.cz)
Progress BarRychlé vytvoření preloaderu, nebo signalizace stahování externího souboru, to je komponenta ProgressBar, která uvedené funkce umožňuje velmi snadno využívat. (flash.cz)
Rolující vertikální seznamV dnešním článku si ukážeme vertikální menu prvků, které bude postupně zobrazovat celý seznam položek, které se mají objevit. (flash.cz)
FZIP – kompletní práce s archivy v AS3Při práci se zip archivy oceníme FZIP třídu, která nám nabízí kompletní služby, které potřebujeme k vytváření a zpětnému načítání ZIP souborů. (flash.cz)

Stránka se načítá ...